• strand_861.png
  • kamperen_704.jpg

Ouderwets genieten op Elfenmeer

Dagactie

Hartelijk welkom op Oostappen Vakantieparken Veiling, dé manier om eenvoudig, last minute én voordelig een vakantie te boeken! Pak uw koffer of tas alvast en bied op uw favoriete aanbiedingen. Wij wensen u namens Oostappen Vakantieparken Veiling veel veilplezier!

Oostappen Vakantieparken Veiling, een geweldig aanbod van accommodaties én u kunt zelf de prijs bepalen.

Registreer nu Bekijk alle veilingen

[eerst aflopend]

kuikens_682.jpg

Kamperen op de Veluwe

Bied nu!
<p>Tennisbanen, een springkussen, een midgetgolfbaan en diverse speeltuinen: op iedere hoek is wel wat te doen.</p>
€ 65.00
hh_hersft_2011_04_861.jpg

Een luxe Vossenchalet voor een paar dagen

Bied nu!
<p>Een paar dagen staat de Vossenchalet volledig tot uw beschikking. Deze chalet is geschikt t/m 6 personen.</p>
€ 82.00
dierenweide_204.jpg

Een elfenverblijf op de Blauwe Meer

Bied nu!
<p>De Elfenchalet, een net iets luxer verblijf dan normaal. Perfect om uw vakantie in door te brengen.</p>
€ 73.00
Noordiek chalet_125.jpg

In een Noordiek chalet aan de Zeeuwse kust

Bied nu!
<p>Bezoek nu&nbsp;&eacute;&eacute;n van de geweldige Noordiek chalets op vakantiepark Marina Beach!</p>
€ 77.00

Verhuuraccommodaties

hh_hersft_2011_04_861.jpg

Een paar dagen staat de Vossenchalet volledig tot uw beschikking. Deze chalet is geschikt t/m 6 personen.

Hoogste bod € 82.00
Prinsenmeer - luxe Dennendijk 4-6 pers._664.jpg

Het vakantiepark beschikt zowel binnen als buiten over zeer veel faciliteiten waar gebruik van kan worden gemaakt.

Hoogste bod € 87.00
Bekijk alle Verhuuraccommodaties

Kamperen

Droomgaard - kamperen_558.jpg

Oostappen vakantiepark Droomgaard is alleen al door de ligging uniek te noemen.

Hoogste bod € 39.00
Brugse Heide - kamperen_447.jpg

Oostappen vakantiepark Brugse Heide is een oase van rust, te midden van prachtige natuurreservaten.

Hoogste bod € 24.00
Bekijk alle Kamperen

Tenten

Vakantietent_930.jpg

Gelegen in het Belgische Lommel wordt hier aan alle vakantiewensen voldaan.

Hoogste bod € 54.00
topper
strand_861.png

Het klassieke kegelen kan nog worden gespeeld op vakantiepark Elfenmeer.

Hoogste bod € 70.00
Bekijk alle Tenten

Last minute

kuikens_682.jpg

Tennisbanen, een springkussen, een midgetgolfbaan en diverse speeltuinen: op iedere hoek is wel wat te doen.

Hoogste bod € 65.00
dierenweide_204.jpg

De Elfenchalet, een net iets luxer verblijf dan normaal. Perfect om uw vakantie in door te brengen.

Hoogste bod € 73.00
Bekijk alle Last minute