• Kamperen_722.jpg
  • strand_806.jpg
  • water_639.png
  • DSC07901.JPG
  • Brugse Heide - kampeerplaats_822.jpg

Kamperen: een week op Hengelhoef

Dagactie

Hartelijk welkom op Oostappen Vakantieparken Veiling, dé manier om eenvoudig, last minute én voordelig een vakantie te boeken! Pak uw koffer of tas alvast en bied op uw favoriete aanbiedingen. Wij wensen u namens Oostappen Vakantieparken Veiling veel veilplezier!

Oostappen Vakantieparken Veiling, een geweldig aanbod van accommodaties én u kunt zelf de prijs bepalen.

Registreer nu Bekijk alle veilingen

[eerst aflopend]

Droomgaard - kamperen_688.jpg

Een week lang bijkomen op Droomgaard

Bied nu!
<p>Oostappen vakantiepark Droomgaard is alleen al door de ligging uniek te noemen.</p>
springkussen_721.jpg

Een week lang kamperen op Blauwe Meer

Bied nu!
<p>De kampeerplaatsen naast de plas zijn extra bijzonder: vanaf daar heeft u een prachtig uitzicht en vermaken uw kinderen zich vanzelf!</p>
kamperen_895.jpg

Luxe kamperen op Vakantiepark Arnhem

Bied nu!
<p>Tennisbanen, een springkussen, een midgetgolfbaan en diverse speeltuinen: op iedere hoek is wel wat te doen.</p>
kampeerplaats_202.jpg

Kamperen op het unieke Parelstrand

Bied nu!
<p>Vakantiepark Parelstrand heeft niet voor niets deze naam gekregen. Het is met recht een parel van de Oostappen vakantieparken.</p>

Verhuuraccommodaties

topper
strand_806.jpg

Nieuwer krijgt u het niet! Marina Beach is gerenoveerd en verbouwd in 2013.

Hoogste bod € 129.00
topper
water_639.png

Na een dagje zwemmen heeft iedereen altijd stevige trek en natuulijk is niets lekkerder dan een 'frietje-met' na het zwemmen!

Hoogste bod € 160.00
Bekijk alle Verhuuraccommodaties

Last minute

Droomgaard - kamperen_688.jpg

Oostappen vakantiepark Droomgaard is alleen al door de ligging uniek te noemen.

Hoogste bod € 179.00
Elfenmeer - kampeerplaats_825.jpg

Oostappen Vakantiepark Elfenmeer is werkelijk elfachtig mooi. Vakantiepark Elfenmeer ligt vlakbij Nationaal Natuurpark 'De Meinweg'.

Hoogste bod € 99.00
Bekijk alle Last minute