• Zeester_686.png
  • Strand_stel_576.png

Op vakantie met de familie

Dagactie

Hartelijk welkom op Oostappen Vakantieparken Veiling, dé manier om eenvoudig, last minute én voordelig een vakantie te boeken! Pak uw koffer of tas alvast en bied op uw favoriete aanbiedingen. Wij wensen u namens Oostappen Vakantieparken Veiling veel veilplezier!

Oostappen Vakantieparken Veiling, een geweldig aanbod van accommodaties én u kunt zelf de prijs bepalen.

Registreer nu Bekijk alle veilingen

[eerst aflopend]

Elfenmeer - Roerdal comf._982.jpg

Het roer om op Elfenmeer

Bied nu!
<p>Er is overal zoveel te doen en bijna alle faciliteiten zijn helemaal gratis, echt super!</p>
€ 62.00
Kampeerplaats_725.jpg

Kamperen aan het Zeeuwse water

Bied nu!
<p>Lekker ronddobberen op de waterplas, surfen, of varen&hellip; Bij Oostappen vakantiepark Marina Beach kan het allemaal!</p>
€ 61.00
Kempen comf._869.jpg

Vakantie voor jong en oud!

Bied nu!
<p>In het indoor speelpaleis kunnen kinderen zich altijd uitleven en het is nog gratis ook!</p>
€ 73.00
strandbad_810.jpg

Een elfenverblijf bij het Blauwe Meer

Bied nu!
<p>Het Elfenchalet, een net iets luxer verblijf dan normaal. Perfect om uw vakantie in door te brengen.</p>
€ 67.00

Verhuuraccommodaties

Er is overal zoveel te doen en bijna alle faciliteiten zijn helemaal gratis, echt super!

Hoogste bod € 62.00
Kempen comf._869.jpg

In het indoor speelpaleis kunnen kinderen zich altijd uitleven en het is nog gratis ook!

Hoogste bod € 73.00
Bekijk alle Verhuuraccommodaties

Kamperen

Kampeerplaats_725.jpg

Lekker ronddobberen op de waterplas, surfen, of varen… Bij Oostappen vakantiepark Marina Beach kan het allemaal!

Hoogste bod € 61.00
Kamperen_797.jpg

Een subtropisch zwemparadijs waar u zich echt de hele dag in vermaakt. De aanzwellende golven zijn een belevenis op zich!

Hoogste bod € 69.00
Bekijk alle Kamperen

Last minute

Appartementen_927.jpg

De appartementen van vakantiepark Hengelhoef bieden allerlei luxe, van TV, tot verwarming en gasstel.

Hoogste bod € 69.00
luxe Kempenland comf._342.jpg

Water, water en nog meer water. De kinderen weten al wat ze gaan doen, namelijk zwemmen in het zwembad of het strandbad.

Hoogste bod € 60.00
Bekijk alle Last minute