• kamperen_588.jpg
  • Droomgaard - kamperen_688.jpg
  • kamperen_976.jpg
  • strand_806.jpg
  • water_639.png

Riviera Beach: kamperen op een toplocatie

Dagactie

Hartelijk welkom op Oostappen Vakantieparken Veiling, dé manier om eenvoudig, last minute én voordelig een vakantie te boeken! Pak uw koffer of tas alvast en bied op uw favoriete aanbiedingen. Wij wensen u namens Oostappen Vakantieparken Veiling veel veilplezier!

Oostappen Vakantieparken Veiling, een geweldig aanbod van accommodaties én u kunt zelf de prijs bepalen.

Registreer nu Bekijk alle veilingen

[eerst aflopend]

springkussen_721.jpg

Een luxe kampeerplaats aan het Blauwe Meer

Bied nu!
<p>De kampeerplaatsen naast de plas zijn extra bijzonder: vanaf daar heeft u een prachtig uitzicht en vermaken uw kinderen zich vanzelf!</p>
DSC07901.JPG

Een week een luxe kampeerplaats op De Berckt

Bied nu!
<p>Op Oostappen&nbsp;Vakantiepark de Berckt wordt u direct bij aankomst betoverd door de ontvangst in het prachtige kasteel.</p>
kampeerplaats_202.jpg

Een super kampeervakantie op Parelstrand

Bied nu!
<p>Vakantiepark Parelstrand heeft niet voor niets deze naam gekregen. Het is met recht een parel van de Oostappen vakantieparken.</p>
Prinsenmeer - kampeerplaats_643.jpg

Prinsenmeer: een week op een luxe kampeerplaats

Bied nu!
<p>Genieten van een drankje of een maaltijd op de 'Prinsenmeer Plaza' of &eacute;&eacute;n van de terrassen.</p>

Verhuuraccommodaties

topper
strand_806.jpg

Nieuwer krijgt u het niet! Marina Beach is gerenoveerd en verbouwd in 2013.

Hoogste bod € 69.00
topper
water_639.png

Na een dagje zwemmen heeft iedereen altijd stevige trek en natuulijk is niets lekkerder dan een 'frietje-met' na het zwemmen!

Hoogste bod € 89.00
Bekijk alle Verhuuraccommodaties

Last minute

topper
Droomgaard - kamperen_688.jpg

Oostappen vakantiepark Droomgaard is alleen al door de ligging uniek te noemen.

Hoogste bod € 99.00
Elfenmeer - kampeerplaats_825.jpg

Oostappen Vakantiepark Elfenmeer is werkelijk elfachtig mooi. Vakantiepark Elfenmeer ligt vlakbij Nationaal Natuurpark 'De Meinweg'.

Hoogste bod € 79.00
Bekijk alle Last minute